Koncert Love Story w Boguszowicach (04.03.2012r.)

Piotr Cała,
sobota, 25 lutego 2012

Zespół LOVE STORY to młodzi, bardzo twórczy artyści, wprowadzający świeży powiew na szeroko pojmowanym tzw. rynku muzycznym. Ich pragnieniem jest dzielenie się osobistym doświadczeniem walki o prawdziwą, czystą miłość - czystość przedmałżeńską, czystość serca.

 

Zapraszamy na koncert zespołu Love story. Odbędzie się on w naszym Domu Kultury o godz. 18.00. Wejściówki do odbioru w zakrystii po Mszach świętych.

 

Wraz z ukazaniem się studyjnej płyty, Ogólnopolska Lista Przebojów Muzyczne Dary, okrzyknęła zespół Debiutem Roku 2010, wręczając zespołowi nagrodę Złotego Gonga w tej kategorii. 

Zespół LOVE STORY rekomendują najwybitniejsi muzycy - Lidia i Marcin Pospieszalscy, Janusz "Yanina" Iwański, Robert Cudzich, Mateusz "Mate.o" Otremba, Leopold Twrdowski oraz dziennikarze muzyczni, m.in. Darek Ciszewski (Muzyczne Dary), Marcin Jakimowicz (Gość Niedzielny) i Roman Rogowiecki (Polskie Radio).

Na profilu www.myspace.com/storylove odnotowano już blisko 70 tys. wejść.

Swoje świadectwo zespół umieścił na płycie pt. TALITHA KUM (tzn. "Mówię ci, wstań!"), której sprzedaż przerosła najśmielsze oczekiwania. Producentem muzycznym krążka jest Leszek Łuszcz, współpracujący na co dzień m.in. Julią Marcell, Marią Peszek, Robertem Gawlińskim i Renatą Przemyk.

 

Plakat Love Story

 

Już teraz zapraszam do odwiedzenia strony zespołu: www.lstory.pl.

 

Love Story "Mayday" - PREMIERA TELEDYSKU W TVP1 

Z ogromną radością informujemy, że:

26. lutego o godz. 11:55 w programie TVP1 Między ziemią a niebem rozmowa z Magdą Frączek (Love Story)  oraz 

premiera telewizyjna najnowszego klipu zespołu do piosenki "Mayday".

 

27. lutego o godz. 12:00 na Oficjalnym Kanale YOUTUBE http://www.youtube.com/zespolls oraz na FACEBOOKU: http://www.facebook.com/lovestorypl 

odbędzie się internetowa premiera teledysku.

Już teraz prezentujemy reportaż z planu zdjęciowego (making of): 
http://www.youtube.com/watch?v=N4C2n82yhsE

Bądźcie z nami!

 

Z pozdrowieniami, 

Ryszard Frączek

MANAGEMENT LOVE STORY